Відділ продажів:
  • Телефон: +38 (050) 474 88 11

  • Телефон: +38 (067) 474 88 11

Сервісна служба: (057) 731 68 48

Про нас

        Понад 70 видів обладнання потужністю від 5 до 100 кВт для опалення випускає Житомирський завод котлів. Також їх асортимент поповнюють газові колонки та конвектори. Сьогодні ми лідируємо за показниками обсягів випуску та продажу якісного обладнання серед вітчизняних виробників. Продукція заводу відома не лише на території України, а й за кордоном: у Росії, Білорусії, Молдові.

Житомирський завод щороку виготовляє понад 100 тисяч одиниць обладнання для опалення приміщень, зокрема твердопаливних та газових котлів. Пальне – відповідно, вугілля, дрова та газ. Опалювальна техніка марки «Атем» виготовляється з вуглецевої та нержавіючої сталі, що надає економії, ефективності. І за мінімальних розмірів котла ми спостерігаємо максимальне згоряння палива.

Час, за який котел виходить у потрібний режим роботи – головний показник. Воно визначається теплообмінником. Тут труби не круглі, а прямокутні. Цей різновид дозволяє мінімізувати кількість води в котлах і скоротити час нагрівання, а також споживання газу.

Комплектація котлів італійською автоматикою забезпечує їхню безпечну експлуатацію. Вбудований газовий редуктор є її головною перевагою.

Якість та надійність надає використання сучасного обладнання з електронним управлінням. У процесі виготовлення агрегати проходять жорсткий контроль технічного відділу. Теплонагрівачі витримують тестування та повне регулювання датчиків та інформатики.

Житомирський завод котлів був нагороджений різними дипломами на українських та міжнародних виставках та конкурсах, наприклад: знак якості «Вища проба», міжнародна нагорода «Європейська якість», «Золота торгова марка України», диплом конкурсу «100 найкращих товарів України» та багато інших. Це все за високу якість, надійність, ефективність та економію.

Докладніше ознайомитися з продукцією та придбати її у заводу-виробника можна в інтернеті на нашому сайті.

Звертайтеся за вказаними телефонами для уточнення цін та отримання відповідей на запитання. Будемо раді вашому візиту та відгукам про запропонований асортимент!

Поделиться:
Консультації з продукції
Відповімо на ваші запитання, підберемо необхідне обладнання
Задати питання