Відділ продажів:
  • Телефон: +38 (050) 474 88 11

  • Телефон: +38 (067) 474 88 11

Сервісна служба: (057) 731 68 48

Газові колонки

Газова колонка ВПГ-16

Димохідна, газова колонка.
Подача повітря для горіння з приміщення.
Потужність 18.8 кВт.
Датчик тяги.
Датчик полум'я.
Датчик перегріву.
П'єзорозпал.
Термоіндикатор (Елетктронний індикатор).
Мідний теплообмінник.
Гарантія 12 міс.

Усі характеристики »
Газова колонка ВПГ-20Т турбо

Турбована, газова колонка
Подача повітря для горіння з вулиці.
Потужність 20 кВт.
Датчик тяги.
Датчик полум'я.
Датчик перегріву.
П'єзорозпал (Іскоровий електрод).
Термоіндикатор.
Мідний теплообмінник.
Гарантія 12 міс.

Усі характеристики »

Газова колонка Житомир (виробник – завод АТЕМ) – водонагрівач, що працює на природному газі, призначений для нагрівання проточної води у житлових та офісних приміщеннях. У водонагрівач вбудований дисплей, на якому відображається стан газової колонки. Крім того, колонка повністю відповідає сучасним стандартам – оснащена автоматикою для підтримки заданої температури та відключення приладу у разі відсутності тяги, полум’я або при перегріві, тому дуже зручна та абсолютно безпечна при використанні.

Автоматичний принцип роботи значно полегшує користування цим пристроєм. Для увімкнення колонки досить просто відкрити воду – запалення відбувається за допомогою двох батарейок. При вимиканні води полум’я згасне автоматично, при цьому гніт не буде постійно включеним, що дозволяє економити витрату газу і запобігає спалюванню кисню. Колонка спрацьовує при мінімальному тиску води, що дуже важливо при встановленні приладу у висотних будинках.

Переваги, пристрій, гарантія

Відведення газу проводиться через димар. Водонагрівач має високий ККД — 85,8%.

Гарантійний термін експлуатації – 1 рік.

Завод АТЕМ має широку мережу сервісів по всій Україні. Надійність, простота експлуатації, компактні розміри та сучасний дизайн, оптимальне поєднання ціна-якість забезпечують високий попит на споживчому ринку.

Газова колонка виробництва АТЕМ дуже невибаглива в обслуговуванні і проста в ремонті, у зв’язку з тим, що основні вузли пристрою легкодоступні.

Газова колонка Житомир ВПГ-16 складається з теплообмінника, пальника та автоматики, докладний опис, технічні характеристики, вимоги при встановленні можна знайти інструкції щодо застосування до водонагрівача або відео. Це димохідний варіант водонагрівача, тому при установці необхідно враховувати наявність димохідної системи.

Відгуки:

Олена:

«Довелося міняти колонку 2 роки тому, після довгих виборів і сумнівів (шукали, щоб було зручно користуватися і коштувати недорого), зупинилися на варіанті АТЕМівської колонки ВПГ-16. Сподобалося, що запалюється просто під напором води, не треба возитися з сірниками, як у старих і те, що гніт не горить постійно, газ економиться. Встановлював майстер із газконтори. Сказав, що добрий вибір. Поки що скарг немає. По дизайну ідеально вписалася в нашу маленьку кухню».

Юрій Алексєєнко:

«Я особливо не знаюся на різних фірмах, у нас стоїть житомирська ВПГ-16, 11 л/хв. Якщо чесно, за півтора роки жодних претензій, надійно, зручно, а за ціною взагалі супер.»

Єгор:

«Мій вдалий вибір: АТЕМ Житомир. Я придбав колонку цієї фірми і ось уже три роки не маю жодних проблем. Не кажучи вже про те, що зміг пристойно заощадити гроші — хотів купити вже «італійця», але з чистої випадковості виявив у Житомирі завод (перебуває поряд з авторинком) де відразу зміг купити на складі (причому дешевше, ніж у дистриб’юторів) газову колонку ВПГ -16 з дисплеєм. Досі нарікань ніяких. Добре працює навіть при слабкому тиску води. Рекомендую».
Консультації з продукції
Відповімо на ваші запитання, підберемо необхідне обладнання
Задати питання