Відділ продажів:
 • Телефон: +38 (050) 474 88 11

 • Телефон: +38 (067) 474 88 11

Сервісна служба: (057) 731 68 48

Газова плита Житомир – ефективна багатофункціональна установка

Газова плита Житомир поєднана з водогрійним котлом, який використовують переважно для опалення приватних будинків. Плита має два пальники. Теплонагрівач обладнаний опалювальною системою з безперервною дією: рух теплоносія, яким є вода, відбувається природним або примусовим способом. Вони поділяються на одно-, двоконтурні.

Агрегат працює на розрідженому природному газі з низьким тиском. Згоряючі продукти виводяться в димар. Вихід димаря може бути верхнім або заднім. Основною перевагою є вбудований автоматичний газовий клапан EUROSIT, регулятор тиску газу, запобіжник захисту від непотрібних операцій. Все це сприяє безпеці в експлуатації.

Технічні дані всіх настанов марки Житомир залишаються незмінними. Це:

 • єдиний сталевий корпус;
 • надійна система захисту;
 • економна витрата газу;
 • нескладна експлуатація;
 • поліфункціональність;
 • компактність обладнання.

Усі моделі відрізняються і прийнятними цінами. Наша компанія пропонує швидкий та якісний сервіс по всій Україні. Також відвантаження здійснюється безпосередньо зі складу заводу. Газова плита Житомир ремонтопридатна, а комплектуючі до неї завжди доступні. Ремонт проводиться представниками сервісного обслуговування заводу, звернутися до якого можна в телефонному режимі або залишивши повідомлення.

Модельний ряд

Газові плити Житомир-3 представлені модельним рядом, що дозволяє купити такі установки:

 1. Модель КС-Г-010СН/ПГ-2В – це підлоговий димохідний одноконтурний котел, доповнений за допомогою газової плити на два пальники. Потужність установки досягає 10 кВт, а ККД — 90%. З використанням агрегату можна опалити приміщення площею 100 кв. м. Номінальна витрата газу становить 1,2 куб. м/годину.
 2. Модель КС-ГВ-010СН/ПГ-2В – це агрегат, який представлений у вигляді підлогового димохідного двоконтурного котла, що також має для господарських цілей газову плиту (на два пальники) вбудованого типу. Ця модель відрізняється потужністю 10 кВт, ККД — 90%. Призначається для опалення простору близько 100 кв. м за номінальної витрати газового палива в 1,2 куб. м/годину.
 3. Модель КС-Г-012СН/ПГ-2В – це підлоговий димохідний одноконтурний опалювальний апарат, оснащений двогорілчаною господарською газовою плитою. Застосовуючи цю установку, можна обігріти приміщення до 125 кв. м при витраті газу 1,42 куб. м/годину. Потужність агрегату досягає 12,5 кВт, а ККД — 90%.
 4. Модель КС-ГВ-012СН/ПГ-2В – встановлення також димохідного типу для підлоги, на відміну від попередньої моделі – двоконтурна. Має газову вбудовану плиту на два пальники. Використовуючи цей агрегат, можна опалювати приміщення до 125 кв. м. При цьому потужність його становить 12,5 кВт, ККД — 90%, а витрати споживаного газу досягають показника 1,42 куб. м/год.

Відгуки про газові плити Житомир

Сергій:

«Підкупила ціна та простота котла Житомир-3, і ще тривала гарантія на теплообмінник. Працює досі, періодично чистю все всередині, з настанням морозів котел добре обігріває будинок. Користуємося плитою, яка є на казані. Загалом, придбанням опалювального приладу задоволені»

Вадим:

«Так, непогано. І плита, і казан працює, і зовсім він не дорогий — нормальна ціна. Останнім і вирішальним аргументом для придбання даної моделі котла, та й взагалі вибору заводу Атем стали позитивні відгуки, європейські прилади та датчики, чудовий дизайн та компактність».
Поделиться:
Консультації з продукції
Відповімо на ваші запитання, підберемо необхідне обладнання
Задати питання