Відділ продажів:
 • Телефон: +38 (050) 474 88 11

 • Телефон: +38 (067) 474 88 11

Сервісна служба: (057) 731 68 48

Відгуки про котел Житомир

Попереджаючи історію слід сказати, що в ній йтиметься про переваги і можливі недоліки котла заводу Атем «Житомир-3»

Як Діма та Світлана котел купували. І що з цього вийшло

У місті Житомир мешкає молода пара. Хороші законослухняні хлопці та дівчата. Діма працює у будівельній фірмі. Світлана за фахом бухгалтер економіст, за фактом: домогосподарка. Причиною тому не безробіття. Діма непогано заробляє на утримання сім’ї, а Світлана зайнята в основному вихованням маленької Оленьки та трошки веденням невеликого, зате свого домашнього господарства. Звичайний середньостатистичний осередок українського суспільства, з тих, на яких тримається країна.

З чого все почалося

Ця історія почалася тоді, коли Оленька ще тільки збиралася з’явитися на світ божий і дати право Дімі та Свєті називатися батьками: татом і мамою. Власне, саме ця майбутня подія стала головною причиною нижчеописаних подій. До появи дитинчати готувалися найретельніше. Ліжечка, коляски, іграшки та інша, абсолютно необхідна всячина закуповувалась завчасно.

Але, настав час холодів, і треба було серйозно про це подумати. Справа в тому, що старий ще радянського виробництва підлоговий газовий котел КС/12 грів відповідно до свого віку: ніяк. Він давно вже забув, що таке ККД та безпечна робота. Розважався у найкращих традиціях старечого маразму. Розпал його часто закінчувався опіками та обпаленими віями. Єдине, що було у старого гаразд, це зовсім не старечий апетит. Незважаючи на невелику площу будинку (всього 65м2), рахунки за газ під час опалювального сезону боляче били за сімейним бюджетом. Це дуже дратувало і, нарешті, на сімейній раді було прийнято рішення: У світлі майбутніх подій придбати новий сучасний підлоговий газовий котел!

Вибір, справа непроста

Вимоги до нового котла зводилися до кількох пунктів. Він повинен бути:

 • Щодо недорогий;
 • Цілком безпечний;
 • Досить економічний;
 • Досить потужний;
 • Компактний та сучасний по дизайну.

Таке поєднання здавалося б непоєднуваного.

На вивчення ринку котельного обладнання пішло чимало часу, оскільки пропозиції виробників зашкалювали. Як вітчизняних, так і зарубіжних. Спочатку обговорювалися такі марки котлів відомих європейських фірм:

 • Альфатерм;
 • Арістон;
 • Бош;
 • Будерус;

Технічні показники та якість виготовлення цих котлів викликали повагу та бажання придбати. Але ціна … Ціна кусалася і досить серйозно. Близько двадцяти тисяч коштував найдешевший підлоговий газовий обігрівач. А швидка поява в сім’ї Оленьки змушувала постійно думати про економію. І тут, як це часто буває, у вирішення проблеми втрутився його Величність Випадок. Наскільки він виявився щасливим, буде зрозуміло до кінця історії.

Ура! Здається, знайшли

В процессе поиска будущие счастливые родители попали в магазин климатического оборудования, где в числе прочего продавалась и котельная техника Житомирского завода Атем. Их внимание привлек напольный котел АТЕМ Житомир-3 (КСГ-010/СН). Он был сделан в виде напольного прямоугольного шкафа с передней дверцей для доступа к системе и информативным термометром. Для своей мощности он оказался достаточно компактным и даже изящным.

Але найголовніше: коштував він лише 7235 грн!

Продавець, який добре знає свою справу, вчасно помітив цей інтерес і грамотно підлив кілька крапель гасу в полум’я бажань. Він розповів, що крім ціни та розмірів підлоговий газовий котел Житомир-3 має ще низку незаперечних переваг:

 • Труби теплообмінника оснащені турбулізаторами для повнішої тепловіддачі в процесі горіння палива;
 • За безперебійну роботу котла «відповідає» прилад автомат італійської фірми «SIT», який відмінно регулює діапазон робочої температури (до 85оС) та параметри вихідного тиску води в котлі;
 • Внаслідок цього, модель відрізняють високі показники щодо економічності та низького споживання палива;
 • Сталевий теплообмінник зсередини покритий шаром склокераміки, зовні шаром емалі. Це добре захищає металеву поверхню від корозії;
 • Один контур лише для обігріву спрощує конструкцію та підвищує надійність котла.
 • ККД більш ніж вражає: 92% (це вам не кіт чхнув);
 • Потужність котла 10кВт дозволяє опалювати приміщення площею 100м2 та вище;

Продавець, такий собі Мавр у своєму роді, зробив свою справу. Всі п’ять критеріїв вибору оптимального опалювального котла (див. вище) зійшлися в одній моделі. Діма та Світла влилися до лав власників котлів Житомир-3!

Перші радості

За порадою того ж товариського продавця, хлопці придбали додатковий насос для покращення циркуляції води в системі та звернулися до співробітників сервісної служби для монтажу свого нового теплоохоронця. Місце для встановлення вибрали те саме, де стояв чесно відпрацював свій ресурс КС-12.

Уф, все змонтовано, перевірено. Гей, холод, де ви? Чекаємо Вас з нетерпінням!

Чекати довелося недовго. Закачали у систему воду та поїхали.

Перші підсумки окрилили. Навіть на другому рівні робочого режиму (температура води в системі 60оС) будинок нагрівався протягом півгодини. З метою розумної економії газу більш потужний режим не переходили. Тим більше, що температура в будинку нижче +25о не опускалася

Перші проблеми

Казка довгою не буває. На третій місяць роботи італійський автомат став регулярно відключати подачу палива та котел загасав. Досвідченим шляхом Діма з’ясував, що виключення відбувається в той момент, коли двері до приміщення, де стояв котел, були зачинені або різко відчинялися. У голові Свєти пролунав сигнал тривоги, і вона викликала майстра з газової служби району.

Перші помічники

Після недовгого огляду агрегату та опитування нещасних власників було встановлено діагноз: Котлу для нормальної роботи не вистачає тяги (а як же він працював раніше?). Рецепт лікування був ще більш несподіваним: Тримати двері відчиненими або в нижній її частині зробити великі отвори для вільного проходження додаткового повітря. Сказати, що молоді люди були шоковані, значить не сказати нічого.

Те, що сталося далі Світлана і Діма зараз згадують як кошмарний сон. Незрозуміло чому підкоряючись, забувши про три місяці нормальної роботи котла, Діма спотворює нові двері, чекаючи на диво (майстер же сказав). Зрозуміло, що дива не відбувається, котел продовжує тухнути. Будильник дзвонить уночі кожні дві години для перевірки. А вранці одному на роботу, інший: турботи щодо виховання донечки та господарства. Жах, запитаєте ви? Так. Але всьому на світі приходить кінець.

Реальні помічники

У такому режимі Світлана, Діма та їхня Оленька промучилися близько місяця. Хлопцям потрібен був цей місяць, щоб знайти вихід із непростої ситуації. Дімі, нарешті спадає на думку звернутися в цей магазин з веселим продавцем за порадою (краще пізно, ніж ніколи).

Далі все відбувається як у казці. Приїжджає сервісний спеціаліст, протягом десяти хвилин переналаштовує примхливу італійську автоматику… І все! Все знов працює!

 • Діма зі спокійним серцем, виспавшись уночі, йде заробляти гроші.
 • Свєта, з гарним настроєм ці грошики витрачає на благо своєї сім’ї.
 • Оленька росте милим і слухняним дитиною.

Ось така цікава історія зі щасливим кінцем (і добрим, як з’ясувалося котлом)

На закінчення наведемо два щирі відгуки від реальних людей.

Діма (наш головний герой):

Я на своєму досвіді переконався, що котел Житомир-3 добрий за всіма статтями. Продуктивність та економічність на високому професійному рівні. Ніжна італійська система автоматики часто перестраховується від різкого перепаду температур. Але цим привчає власників дбайливо ставитися до устаткування. Тим більше що сервісні фахівці дилерів заводу виробника завжди прийдуть на допомогу.

Світлана (головна героїня):

Загалом ми з Дімою покупкою котла Житомир-3 задоволені. Він виправдав наші очікування щодо недорогого тепла. Я веду домашню бухгалтерію та можу сказати, що економія відчутно виявилася у рахунках оплати за газ вже в перший місяць експлуатації. Наша з Димою порада: після покупки котла Житомир-3 одразу звернутися до спеціаліста фірми з проханням правильно налаштувати примхливу італійську автоматику (що російському добре, то німцеві смерть).

Оленька поки що нічого не каже. Вона просто усміхається. Їй тепло, а отже, добре!

І зовсім насамкінець. Побажання автора:

Читаючи відгуки про котли Житомир будь-якої модифікації, часто натикаєшся на негативні думки, які висловлюють власники. Причому претензії якісь несерйозні. Багато сажі, часто тухне, велика витрата газу.

Не може серйозне підприємство, яким є завод Атем, з його багаторічним досвідом виготовлення котельного обладнання випускати несерйозну техніку. На прикладі нашої реальної історії ми показали ціну всім подібним претензіям.

Хлопці, не займайтеся саморобством, довірте монтаж та обслуговування досвідченим професіоналам. І багато проблем обійдуть вас стороною!

Поделиться:
Консультації з продукції
Відповімо на ваші запитання, підберемо необхідне обладнання
Задати питання