Відділ продажів:
 • Телефон: +38 (050) 474 88 11

 • Телефон: +38 (067) 474 88 11

Сервісна служба: (057) 731 68 48

Газовий конвектор

Житомир-5 КНС-2 (2.5 кВт)

Газовий сталевий конвектор
Потужність: 2,5 кВт
Автоматика: 630 EUROSIT
Опалювана площа: до 63 м2
Гарантія 36 місяців

Усі характеристики »
Житомир-5 КНС-3 мощность 3 кВт
Житомир-5 КНС-3 (3 кВт)

Газовий сталевий конвектор
Потужність: 3 кВт
Автоматика: 630 EUROSIT
Опалювана площа: до 94 м2
Гарантія 36 місяців

Усі характеристики »
Житомир-5 КНС-4 мощностью 4 кВт
Житомир-5 КНС-4 (4 кВт)

Газовий сталевий конвектор
Потужність: 4 кВт
Автоматика: 630 EUROSIT
Опалювана площа: до 125 м2
Гарантія 36 місяців

Усі характеристики »
Житомир-5 КНС-6
Житомир-5 КНС-6 (6 кВт)

Газовий сталевий конвектор
Потужність: 6 кВт
Автоматика: 630 EUROSIT
Опалювана площа: до 187 м2
Гарантія 36 місяців

Усі характеристики »

Газовий конвектор Атем Житомир-5 – це опалювальний пристрій високої ефективності, обладнаний герметичною камерою згоряння. Моделі розрізняються за своєю потужністю та технічними характеристиками. Вони можуть бути використані для опалення житлових приміщень і для нагрівання досить великих промислових об’єктів як основного, так і резервного опалювального приладу.

Основні переваги

Конвектор Житомир здійснює обігрів, працюючи на природному газі. Обладнаний димоходом коаксіального типу, який виводить продукти згоряння та забезпечує подачу свіжого повітря. Виводиться на зовнішню стіну.

Конвектори оснащені висококласними комплектуючими італійського виробництва, які відомі у всьому світі. Так, кожен опалювальний прилад має автоматичний газовий клапан EUROSIT, а також датчик полум’я, які гарантує безпеку експлуатації.

Конвертори марки Житомир гарантують захист від попадання відпрацьованих продуктів у приміщення. Цей фактор забезпечується герметичною камерою згоряння.

Основні технічні дані газових конвекторів Житомир кажуть самі за себе. Серед них відзначимо такі:

 • низька витрата газу;
 • легкий монтаж та подальша експлуатація;
 • цільний сталевий корпус;
 • продумана система захисту;
 • низький рівень освіти сажі;
 • доступна ціна;
 • сервісне обслуговування на всій території країни.

Конвектор Житомир може працювати від скрапленого газу 

Установка такого приладу не вимагає виділення великого простору або обладнання спеціальних приладів, котелень і т. д. Це дозволяє значно заощадити корисну площу.

Розташовується конвектор Житомир на зовнішній стіні, де пробивається вихід під димохід. Такий агрегат не передбачає наявності водяного теплоносія, що вирішує проблему замерзання. Це його основна перевага перед водяними системами опалення.

Кожен пристрій незалежно та обігріває певне приміщення. Розміщуючи прилад в одній кімнаті, ви можете регулювати температуру в ній.

Моделі газових конвекторів Житомир

Кожна з представлених моделей конвекторів цієї марки відрізняється своїми параметрами потужності і, відповідно, опалювальної площі. Вибирати слід саме ту, яка оптимально підійде для обігріву приміщення методом підбору за основними критеріями:

 1. Житомир 5 КСН 2. Модель призначена для обігріву об’єкта площею трохи більше 25 кв. м. Потужність складає 2,5 кВт при витраті газу 0,26 куб. м/годину.
 2. Житомир 5 КНС 3. Конвектор здатний обігріти площу до 30 кв. м. Потужність цього агрегату становить 3 кВт, споживання газу – 0,35 куб. м/годину.
 3. Житомир 5 КНС 4. Якщо купити, такий сталевий конвектор потужністю 4 кВт, то можна обігріти об’єкт площею не більше 44 кв. м. При цьому витрати газу становлять 0,44 куб. м/годину.
 4. Житомир 5 КСН 6. Конвектор цієї моделі – найсильніший і розрахований на площу до 60 кв. м. Витрата палива становить 0,65 куб. м/годину. А показники потужності сягають 6 кВт.

Кожен різновид відрізняється і за своїми ваговими характеристиками, які є пропорційними потужності. Так, конвектор КНС 2 важить найменше (21 кг), а вага КНС 6 досягає 36,5 кг. Характеристика комплектуючих частин, а також гарантія безпеки експлуатації є незмінною в кожній моделі.

Відгуки про конвектори

Володимир Олегович:

«Нарешті ми можемо похвалитися установкою довгоочікуваного конвектора Житомир. Відразу зазначу, що економія газу пішла з першого місяця. При цьому у будинку тепло. Всім раджу! У будинку встановили дома старих батарей під вікном, тобто зайвого місця не займає. Нам дуже подобається».

Дмитро:

«Хочу поділитися своїм досвідом. У квартирі ми маємо централізоване опалення. А ось на дачі я встановив конвектор. Зупинився на марці Житомир модель КНС 4. Відгуки про нього мене найбільше порадували, крім того, технічні параметри дуже привабливі (італійські комплектуючі, простота установки, малі витрати газу).

Так як на дачі в зимовий час буваємо не так часто, хотілося, щоб приміщення нагрівалося незабаром. Площа 36 кв. м. КНС 4 обігріває досить швидко і при цьому його робота не залежить від наявності електрики, що також важливо, адже бувають і перебої. Зовні конвектор дуже органічний і займає багато места».

Консультації з продукції
Відповімо на ваші запитання, підберемо необхідне обладнання
Задати питання